KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 5911371
nr 591 1371
Akvarell
Signerad Kuhlman, i mässingsram 23x23
Utrop:
100 kr
Såld:
950 kr
måndag 27 juli 2009
kl 19:27:17
200 kr
500 kr
600 kr
900 kr